Poljakov Anton

Endokrinoloog, kliiniline psühholoog, funktsionaalse meditsiini spetsialist

Tuvustame Teile eelseisva seminari "Funktsionaalne meditsiin spordis" lektori, endokrinoloogi, kliiniline psühholoogi, funktsionaalse meditsiini spetsialisti ning Preventage elustiilikooli projekti eksperti Anton Poljakovi.

Anton Poljakov on sertifitseeritud spetsialist järgmistes valdkondades

Ericksoni hüpnoos

Transpersonaalses psühhoteraapia

Söömiskäitumise psühhoteraapia

Anton Poljakov on samuti kaalulangetamise kompleksi (MGK “Dr. Gavrilovi keskus” iga-aastane sertifikaat) ja „Esimese kanali“ ning „TVC“ kanali endokrinoloogia, dietoloogia ning funtsionaalse meditsiini peaspetsialist.

Hariduskäik ning tegevusvaldkond

Anton Poljakov lõpetas ajaloo, sotsioloogia ja rahvusvaheliste suhete teaduskonna Kubani Riiklikus Ülikoolis (Venemaa) ning sai "Rahvusvaheline julgeoleku" (2005) erialal Bakalaureuse kraadi. Poljakov samuti lõpetas 2007. aastal praktilise ja kliinilise psühholoogia teaduskonna Lõuna Föderaalses Ülikoolis (Rostov Doni ääres, Venemaa). Anton samuti läbis edukalt 2012. aastal Preventage elustiilikooli funktsionaalse meditsiini haridusprogrammi. Hiljem 2015. aastal Anton sai Kubani Riiklikus Ülikoolis arstiteaduskonna Magistrikraadi ning astus praktikale endokrinoloogia valdkonnas.

Ürituste korraldus

Söömiskäitumise normaliseerimise koolituste "Saleduse Meeleolu" ja "Täiskõhutunde kontroll" autor

Dr Gavrilovi keskuses asuvate uute projektide "Isiklik psühhoterapeut" ja "Saleduse Lint" autor (2015)

Projekti Preventage Lifestyle School (2019) juhtiv ekspert ja kuraator

Projekti Biochack School (2019) arendaja ja teaduslik juhendaja.

Koolitused