undefined

Avaveeujumine

Praktilised näited avavees ujumiseks. Treenimine ja võistlemine. Võistlusspordi strateegiad ja taktikad.

Koolituse kirjeldus

Andres Olvik kuulub Eesti Ujumisliidu avaveeujumise komisjoni ja on ise praktiseerinud avaveeujumist juba lapsest peale. Ei ole kahtlustki, et avaveeujumine on Eesti rahva seas üha enam populaarsust kogumas. Seda ilmestab hästi Eesti avaveeujujate debüüt maailmameistrivõistlustel Ungaris. Kuna avavees ujmine erineb totaalselt basseinis ujumisest, siis on oluline enne vette hüppamist ennast antud teemal koolitada. Andres Olvik on võistelnud maailmakonkurentsis nii basseinis kui ka avavees ja tahab oma teadmisi sellelt alalt jagada oma uues „Avaveeujumine“ videokoolituses.

Kui Andres pole veel Eesti veekogude avaveeujumise number üks ekspert, siis on ta kindlalt sellel kursil liikumas. Sellel suvel ujub Andres 100 päeva järjest erinevates Eestimaa veekogudes kajastades seda kõike oma blogis.

Koolitus on jagatud kaheks osaks.

1 osa. Ohutus, veekogud, ilmastik, keskkond.

2 osa. Treenimine ja võistlemine - Mida soovitatakse saavutada. Sihipärane töö eesmärgi nimel. Pikaajaline eesmärk. Lühiajaline eesmärk. Reaalsed eesmärgid. Võimalused eesmärkide saavutamiseks. Sisemine motivatsioon.

Liit

Eesti Ujumisliit

4 ak t

147m 27s

20.00€

undefined
Play