Treeningu metoodika 6 akadeemilist tundi täiendkoolitust / 261m 31s videomaterjali

6 akadeemilist tundi täiendkoolitust / 261m 31s videomaterjali

50.00€

Riho Aljand on olnud 10 aastat Eesti Ujumiskoondise peatreener ja omab EKR 7 ujumistreeneri kategooriat. Uues videokoolituses „Treeningu metoodika“ räägib Aljand erinevate vanuserühmade treeningute spetsiifikast.

Esimeses osas räägitakse ujujaks õppimisest tüdrukud-poisid vanuses 8-10. Treeningu eesmärk, kestus, aasta ujumise maht jne. Mis on eesmärk ja sisu? Psühholoogilised ja käitumuslikud momendid.

Teises osas on oluline rõhk baastreeningu etapil tüdrukud-poisid vanuses 10-13. Eesmärk – kõikide ujumisviiside tehnika heal tasemel valdamine ja võistlemise oskused. Aasta veemaht, kehaline ettevalmistuse sisu jne. Järgneb arendava treeningu etapp tüdrukud-poisid vanuses 12-15. Treeningute sisu, kestvus, maht jne. Treeningstressi ja enesekontrolli tähtsus üldpildis.

Kolmandas osas tuuakse vaatajateni tippsportlase treeningute sisu. Põhimõtted: mitmekülgsus, väga hea ujumistehnika, spetsialiseerumise algus. Jälgida intensiivsete ja ekstensiivsete treeningute vahekorda. Planeerida käed-jalad-koostöö mitmekesiselt ja varieeruvalt. Veetreeningud on määravad, KE treeningud toetavad.

Neljandas osas arutletakse teemadel nagu: testid ja uuringud, tagasiside sportlastelt, hooaja plaan, nädala plaan.

Koolitajad:

Treeningu metoodikaOsa 1. - Ujujaks õppimine

Osa 1. - Ujujaks õppimine

50m 21s
Osa 2. - Baastreening

Osa 2. - Baastreening

93m 23s
Osa 3. - Tippsportlase treeningud

Osa 3. - Tippsportlase treeningud

49m 06s
Osa 4. - Testid, uuringud, tagasiside sportlastelt

Osa 4. - Testid, uuringud, tagasiside sportlastelt

68m 41s

Treenerite videokoolitused

Uued teadmised kiirelt ja efektiivselt