undefined

Ujujate ettevalmistus

Esa Sievinen-i koolitus räägib tema treeneritöö põhimõtetest ja sellest, mida ta on õppinud olles treener ühele ujumisajaloo suurkujule.

Koolituse kirjeldus

Esa Sievinen on töötanud 40 aastat ujumistreenerina ja ta on valitud neljal korral Soome Ujumisliidu aasta parimaks treeneriks. Koostöös Jani Sievineniga saavutasid nad 31 suurvõistluste medalit, purustades sealjuures maailmarekordi 11 korral. Esa uus videokoolitus räägib tema treeneritöö põhimõtetest, tarkusest ja kõigest sellest, mida ta on õppinud olles treener ühele ujumisajaloo suurkujule.

Esimeses osas pöörab Hr. Sievinen tähelepanu ettevalmistuse olulisusele noore sportlase stabiilses arengus. Ta seletab pikalt miks on oluline, et aeroobne põhi oleks tugev ja tegevused eesmärgistatud.

Teises osas räägitakse Jani Sievineni arengust ning miks ta põrus 1996 Atlanta Olümpiamängudel. Arutletakse spordipsühholoogia teemadel, seletades miks peab sportlane olema uhke oma tulemuste üle aga ei tohi minna ülbeks. Lisaks antakse mõista miks on perekonna toetus kriitilise tähtsusega.

Kolmandas osas tunnistab Esa, et treeneritöö motivatsiooniks ei tohiks olla kunagi palganumbri suurus, vaid eneseteostus ja teadmiste jagamine. Räägitakse treeneri filosoofiast ja Soome Ujumisliidu ülesehitusest.

Liit

Eesti Ujumisliit

4 ak t

197m 15s

30.00€

undefined
Play